Květen 2015

Objevena nová betaverze Trespasseru?

14. května 2015 v 20:14 | Alfaraptor |  Novinky a oznámení
Před pěti dny se na fóru mezinárodní fanouškovské komunity Trespasseru zvané TresCom objevil příspěvek od uživatele vystupujícícho pod přezdívkou , jehož obsah je více než šokující:

"Zajímalo by mě, jestli někdo nemá původní programy, které byly použity k vytvoření Trespasseru. Bylo mi poštou zasláno CD s původním (zdrojovým) kódem, udajně z Trespasseru a je opravdu plný chyb. Levely, které jsem dostal z disku jsou pomíchané a ani se správně nenačtou, ale je možné, že se budou dát opravit, pracuji na tom, ale pomohlo by, kdyby někdo zprovoznil původní editační programy.

Dostal jsem v poště 2 CD, spolu s betou mám disk údajně se zdrojovým kódem a hromadou souborů od levelů... jsem si dost jistý. Zatím se neotevřou ve hře a neotevírají se správně ani v editoru TresEd... Něco ohledně souborů je poškozeno, ale pracuji na nich. Soubory jsou datovány mezi lety 1997 až 1998. Jeden jsem otevřel, je to alternativa k levelu InGen Town a druhý poukazuje pouze na označení souborů PL.

Budu vás informovat o tom, co jsem se o nich dozvěděl."

Podle tohoto příspěvku to vypadá, že se objevila nová betaverze obsahující minimálně jeden ze ztracených levelů, konkrétně se jedná o Plains, který navazoval na level InGen Town a po něm následoval další ztracený level, Pine Valley, který známe z betaverze 96 objevené před šesti lety. Zda-li mezi soubory je i třetí ze ztracených levelů, Pine Valley a další neznámé materiály zatím není jasné. O všech dalších novinkách týkajících se tohoto úžasného objevu vás budu samozřejmě informovat.