Únor 2014

Jurský čas - Kapitola 10

11. února 2014 v 18:40 Jurský čas - kniha

Kapitola 10 - Ohlédnutí se zpět

Mé dílo… mé dílo leží tam, kde jsem ho zanechal. Jestli se najde někdo dostatečně odvážný a chytrý, aby ho získal a… vrátil čas zpět. Možný základ nového impéria. V době, kdy tohle píši, dlaždice praskají, pošpiněny navátou špínou a stopami zvířat… silné kořeny stromů prorážejí asfalt. Ostrov se vrací do původního stavu, začíná po nás zahlazovat všechny stopy. Voda prosákla úplně všude.

Ta technologie, ten skutečný trik, tam stále je. V potemnělé místnosti, v prázdné budově se špinavou podlahou, čeká. Vyvrcholení, původ Jurského parku. Tvoření je zcela otázkou vůle a příště to bude bezchybné.

V ten poslední den jsem se stranil ostatních. Helikoptéry přistávaly. Přede mnou se rozprostírala džungle a já spatřil, že ten divoký, prapůvodní svět znovu ožívá.

No tak, chlapče, dostaň nás odsud...

Vyhodnocení poznávačky

7. února 2014 v 20:31 | Alfaraptor
Musím uznat, že včerejší poznávačka byla trochu těžká, nicméně jednomu z vás se povedlo určit, jakému tvorovi patřila kostra na snímku.


Jedná se o kostru japonského monstra známého jako Godzilla, která se objevila ve filmu Godzilla proti Mechagodzille (japonsky Gojira tai Mekagojira, anglicky Godzilla Against Mechagodzilla).

Tím šťastlivcem, který kostru Godzilly poznal, je Deinonych! Za odměnu tu pro něj mám diplom s obrázkem ze zmíněného filmu.


Vy ostatní nemusíte zoufat. Své štěstí můžete zkusit v nějaké z dalších poznávaček, které se zde jistě v budoucnu objeví.(Foto: archiv autora)

Poznávačka

6. února 2014 v 20:28 | Alfaraptor |  Obrázek týdne
Poznáte, jakému tvorovi patří kostra na tomto snímku?

(Foto: archiv autora)