Srpen 2013

Nové objevy (II.)

17. srpna 2013 v 14:43 | Alfaraptor |  Trespasser BETA
Po čase se mi zase nastřádaly nějaké nové snímky z Trespasseru, na které jsem narazil během svého neustálého hledání nových informací s cílem utvořit si ucelenější představu o tomto nadčasovém projektu, kterým tato hra bezpochyby je. Nuže, tady jsou:Modely


Alternativní snímek zobrazující model Triceratopse se zbarvením textury určeným pro samici.
Další alternativní snímek, tentokrát se jedná o Velociraptora poprvé spatřeného v minulém článku.Na těchto snímcích můžete vidět tři skeletální modely: Stegosaura, Tyrannosaura a Triceratopse. Všechny tři (snad možná kromě Stegosaura) si v průběhu vývoje hry ještě prošly většími nebo menšími kosmetickými úpravami.


ScenérieSnímek lesa zachycující zřejmě oblast Pine Valley. Zcela jistě nepochází z hratelné verze hry.
Statický model útočícího raptora v obalsti Industrial Jungle. S velkou pravděpodobností se opět jedná o snímek z nehratelné části hry.Tento snímek, narozdíl od ostatních, už zřejmě pochází z hratelné verze hry. Vidíme zde střet Velociraptora a Triceratopse v údolí Industrial Jungle, tam kde se ve finální verzi hry Anne poprvé setkává s Tyrannosaurem. Můžete si všimnout, že textura Triceratopse už odpovídá pozdějším verzím, zatímco u Velociraptora se zřejmě jedná o starší texturu poprvé viděnou na herní výstavě E3 z roku 1998.(Foto: trescom.org)

Ze života raptorů - část druhá

5. srpna 2013 v 18:35 | Alfaraptor |  Videa
Je to nečekané, ale je to tak. Po dlouhé době se opět podíváme na ostrov Sorna za párem Velociraptorů ve druhém pokračování seriálu Ze života raptorů.