Červenec 2013

Nové verze Jurského času a rozhovor s jejich autorem

15. července 2013 v 19:38 | Alfaraptor

Plakáty k oběma rozšířením Jurského času vytvořené Jackem Anthonym Ewinsem, logo vytvořil Roy Govier


Před deseti dny byla na fóru TresCom oznámena práce na dvou rozšířeních dosavadní verze Jurského Času, což jsou paměti Johna Parkera Hammonda, které pro hru Trespasser speciálně namluvil herec sir Richard Attenborough, jenž v prvních dvou filmech o Jurském parku excentrického milionáře ztvárnil. Jurský čas byl ztvárněn v psané, mluvené i vizuální podobě a vypráví o historii InGenu zázraku klonování nebo o událostech spojených s incidentem v Jurském parku a lovecké výpravě na ostrov Sorna. Hlavním autorem toho projektu je Derric Davis, který se podílel na sestavení zvukové stránky Jurského času.

První z chystaných rozšíření nese název Jurassic Time: Annotated (Komentovaný Jurský čas). Bude doplněno o nenahrané Hammondový komentáře z původního scénáře, které budou prezentovány v podání Hammondova fiktivního syna, jemuž propůjčil hlas Jack Anthony Ewins.

Druhé rozšíření s názvem Jurassic Time: Excavated (Prohloubený Jurský čas) bude více podobné své původní verzi. Mezi hlavní změny bude patřit restrukturalizace kapitol, kvalitnější hudba od Billa Browna a nová PDF verze knihy obsahující také nenahrané komentáře.Oba projekty by měly být dokončeny ještě v tomto roce.

Novinky k těmto projektům můžete sledovat na těchto místech:


Autor projektu, Derrick Davis také souhlasil s poskytnutím rozhovoru pro tento blog. Pokud na něj máte nějaké dotazy týkající se mimo jiné i Jurského času a jeho pokračování, směřujte je prosím do komentářů pod článkem.
(Foto: trescom.org)

T-rex je zelený, raptor je rudý, když nemáš rád Trespasser, tak budeš tuhý

5. července 2013 v 19:31 | Alfaraptor |  ZajímavostiMáte rádi Trespasser?

(Foto: archiv autora)