Srpen 2012

T-R-T mód pro Trespasser

10. srpna 2012 v 11:00 | Alfaraptor |  Ke stažení

Představuji vám svůj zcela první mód pro Trespasser, který obsahuje filmové zvuky pro Tyrannosaura, Raptora a Triceratopse. Vybral jsem přednostně tyto tři, protože jsou to s vyjímkou Albertosaura jediní dinosauří vydávající více, než jeden zvuk.

Postup instalace:

Ve složce, do které jste nainstalovali Trespasser, najděte soubor Effects.tpa, který nahraďte nebo přepište staženým souborem.


Známé chyby v módu:

Nové zvuky narozdíl od těch starých nemění svoji hlasitost v závislosti na vzdálenosti od dinosaura. To znamená, že poté, co se dinosaurus aktivuje vaší přítomností, uslyšíte jeho zvuky, jako kdyby stál přímo u vás.

U Tyrannosaura a Triceratopse můžete občas zaslechnout i některý z původních zvuků. Snažil jsem se u nich nahradit co nejvíc zvuků, ale stále jsou tam nějaké dva nebo tři, které mi stále unikají. Velociraptor je kompletně ozvučený.I přes drobné nedostatky věřím, že se vám bude mód líbit. Rád bych také uvítal nějakou odezvu nebo připomínky k módu, které se budu snažit vyřešit v možné příští verzi. Zanedlouho můžete čekat aktualizací obsahující zvuky pro zbylé dinosaury.(Foto: trescom.org; upravil: Alfaraptor)

Nové snímky z oblasti pláže

8. srpna 2012 v 12:39 | Alfaraptor |  Trespasser remake (CryEngine)
Máme tady několik snímků zobrazujících místa, která se ve finální verzi Trespasseru nacházejí v levelu Beach. Snímky jsou pořízeny přímo ze hry a nebyly jakkoliv upravovány. Graficky jsou téměř nerozenatelné od reálné fotografie, nemyslíte?Pozůstatky staveniště zarůstajícího džunglí.
Banánovník.
Jeden z modrých barelů, kterých se kolem pláže povaluje hned několik.
Brachiosauří jezírko
Brachiosauří jezírko II
Pod vodou.(Foto: trescomforum.org)

Další snímky

5. srpna 2012 v 19:55 | Alfaraptor |  Trespasser remake (CryEngine)

Jungle Road

Pohled na zastávku na pláži a spousty podpůrných pilířů. Kolejnice ještě nejsou vytvořeny.


Vodopád ve skrytém údolí. Toto údolí se nachází nedaleko Plantážního domu a vede až k oblasti s Brachiosaurem. V betaverzi 96 je stále přístupné, ve finální verzi je zahrazeno terénem."Magazínové snímky"

Tyto snímky byly záměrně upraveny autorem projektu s13n1 tak, aby připomínaly výstřižky z herních časopisů. Prý to neodhalí úplně všechny zajímavosti a také podráždí naši představivost.


InGen Town


Pohled na nově uspořádané Městečko. Velká budova zcela vlevo na malém pahorku je Hammodův dům, vpravo zřejmě kostel spojený s radnicí.
Pohled na horu Mt. Watson z jednoho z domků v Městečku.


Neznámá oblast


Budova známá s třetího dílu Jurského parku. Zřejmě bude umístěna kdesi na záčátku hry, kam se hráč bude moci vracet a zpřístupňovat si další lokace na ostrově. Vlevo dole je pro srovnání umístěna fotografie z filmu.(Foto: trescomforum.org)