Červen 2011

Zase nový koncept art z JP:TG

25. června 2011 v 8:48 | Alfaraptor |  Jurassic Park od TellTale Games
Tentokrát je to pohled na mrtvého Dennise Nedryho spolu s Dilophosaurem, který ho zabil. Na sklech džípu je vidět spousta otisků rukou, jak se Nedry při marném souboji s dravcem pokoušel dostat pryč z auta.

VAROVÁNÍ: Tento obrázek je velice znepokojující a není vhodný pro slabší povahy. Proto jsem se rozhodl jej sem vložit jako odkaz. Prohlížejte na vlastní nebezpečí.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(Foto: sidequesting.com)

Dochází tvůrcům seriálu Pravěk útočí nápady?

24. června 2011 v 20:04 | Alfaraptor |  Zajímavosti
Vypadá to, že je pro tvůrce této úspěšné britské série mnohem lehčí vzhled pradávných tvorů okopírovat z jiných filmů, než vytvořit svůj vlastní. Příkladem může být Tyrannosaurus z 5. série. Je to vlastně takový mix Tyrannosaura z Jurského parku a Vastatosaura z nejnovějšího zpracování King Konga. Prvky obou dinosaurů jsou naprosto zřetelné z následujícéch obrázků.(Foto: plesiosauria.com, dragonstoothminiatures.net a archiv autora)

Trespasser materiál z E3 1998

20. června 2011 v 16:00 | Alfaraptor |  Novinky a oznámení
Materiál, o kterém jsem včera psal, se nakonec ukázal z větší části dobře známý, avšak je zde i pár obrázků, které od roku 1998 nikdo neviděl. Nové jsou některé záběry interiéru Plantážního domu, džungle nebo Pine Valley. Součástí materiálů je i demo Pine Valley, to se alé dá normálně sehnat skoro kdekoliv.

Materiály si můžete stáhnout zde: http://www.mediafire.com/?uue08u6c9fnm7f5

Nadějné vyhlídky pro Trespasser materiály z herního festivalu E3 1998

19. června 2011 v 14:58 | Alfaraptor |  Novinky a oznámení
Na stránce betaarchive.com se objevila informace o propagačních materiálech z herního festvalu E3 z roku 1998. Konkrétně se jedná o demo Trespasseru obsahující betaverzi levelu Pine Valley (může se jednat o demo, které už známe) a několik screenshotů, z nichž už je asi většina v galerii TresComu. I když z toho asi nebude nějak převratný objev, tak nám to dává představu, jak staré tyto materiály jsou. Vedení TresComu už dotyčného, který uveřejnil tyto informace kontaktovalo. O výsledku vás budu informovat jakmile se něco nového objeví.

Browning High-Power Hunting Rifle

12. června 2011 v 11:48 | Alfaraptor |  Zbraně
Velmi přesná, ale pomalu střílící vysoce výkonná puška s 10 ranným zásobníkem. Pokud zvládnete tuto pušku, tak budete mít všehovšudy nejlepší zbranň ve hře.
(Text a foto: trescom.org)

Hammondův revolver

12. června 2011 v 11:39 | Alfaraptor |  Zbraně
Tato snobská zbraň ráže .38 nacházející se v Hammondově ložnici je sice malá, ale překvapivě silná - zkuste, a budete ohromeni výsledkem. Druhý obrázek ukazuje verzi, která byla ze hry vyjmuta.


(Text a foto: trescom.org)

Calico MP50 (Calico M960)

12. června 2011 v 11:21 | Alfaraptor |  Zbraně
Lehký samopal, který je nepřesný a nijak zvlášť silný, ale vyrovnává tyto nedostatky 100 ranným zásobníkem a rychlou kadencí.(Text a foto: trescom.org)

Nová videa pro Jurassic Park:The Game z E3

9. června 2011 v 14:30 | Alfaraptor |  Jurassic Park od TellTale Games
Novinky o očekávané Jp hře se nám tu teď objevují jako houby po dešti. Tentokrát jsou to tři videa - jedno informativní o hře jako takové a zbytek je gameplay přímo ze hry, ve kterém uvidíte Nimu a Milese (Nedryho kontakt z přístavu). Při hledání plechovky s embryi na ně zaútočí Dilophosauři, kteří poměrně jednoduchý úkol promění v docela svižnou akční podívanou.

Informativní video
GameplayČerstvé screenshoty

8. června 2011 v 18:00 | Alfaraptor |  Jurassic Park od TellTale Games
Vzhledem k právě probíhajícímu E3 bude o JP:TG zřejmě docela dost slyšet. Kromě videorozhovoru tu dnes máme také várku zatím nepublikovaných screenshotů.


Cesta k džípu
Nima se vydává prozkoumat havarovaný
vůz, vlevo je vidět Miles Chadwick, který jí pomáhá hledat plechovkus embryi.

Dilophosaurus
Děsivý dravec s krčním límcem a schopností plivat jed na velké vzdálenosti v celé své kráse.


Jess a T-rex
Tato scéna z návštěvnického střediska se pravděpodobně odehrála krátce po událostech z filmu, kde si Tyrannosaurus hravě poradil s dvojicí Velociraptorů.


(Foto: ign.com)JP: The Game - exkluzivní reportáž z herního festivalu E3 2011

8. června 2011 v 14:54 | Alfaraptor |  Jurassic Park od TellTale Games
V tomto krátkém videorozhovoru s výkonným producentem projektu Kevinem Boylem uvidíte několik záběrů ze hry, kde Nima, která nalezla Nedryho plechovku s embryi bojuje s nebezpečnými Dilophosaury. Je tedy jasné, že tato scéna nebude jen tak obyčejným filmečkem a že budete muset v kůži Nimy s těmito dravci zatočit.


Návod na instalaci Trespasseru

6. června 2011 v 16:15 | Alfaraptor |  Základní informace


Návod na instalaci:

Vytvořte si složku pojmenovanou Trespasser. V ní si vytvořte další složku pojmenovanou CD. Do ní zkopírujte instalační soubory hry.

Otevřete Setup.exe. Zvolte si složku, do které chcete hru naistalovat (v našem případě pojmenovanou Trespasser). Na závěr, před spuštěním instalace ještě zvlote maximální instalci, což znamená, že se vám při ní zkopírují do zvolené složky všechny potřebné soubory. Abyste měli zážitek ze hry co největší, doporučuji použít opravné patche o kterých se na tomto blogu můžete dozvědět.


Opět nový koncept!

3. června 2011 v 15:07 | Alfaraptor |  Jurassic Park od TellTale Games
Poslední dobou se s herními koncepty nového Jurského parku téměř roztrhl pytel a tak tu máme další nový obrázek - stůl Dr. Hardinga. Povšimněte si počítače, na kterém zrovna běží schéma vyhlídkové jízdy džípů. V pravém horním rohu monitoru je pohled dovnitř jednoho z explorerů, kde můžete vidět Alana Granta, Ellie Sattlerovou a Iana Malcolma. Na nástěnce nalevo visí rengenové snímky a fotografie dinosauřích lebek. Pravděpodobně se jedná o Apatosaura a nějakého blíže nespecifikovaného theropoda.(Foto: telltalegames.com)