Level 1 - Beach

20. května 2010 v 10:39 | Alfaraptor a Isla-Nublar-Crew |  Levely

0.1 Popis lokace

Začátek tohoto počátečního levelu je umístěn na malé plážičce, kde lze také vidět trosky letadla, v němž zde jediná lidská protagonistka Anne ztroskotala. Oblast pláže je mírně porostlá nejrůznější tropickou vegetací včetně palem a keřů.


Po chvíli chůze může hráč spatřit uskupení mohutných betonových panelů, kterým osud zavrhl konečnou přeměnu v luxusní hotel.
Pod staveništěm se nachází sráz ostře se svažující do moře.
Staveniště


Po opuštění oblasti hotelu hráč narazí na další nedostavěnou budovu a na oplocenou oblast, v níž se nachází střelnice. Za střelnicí se nachází veskrze otevřený terén, údolíčko s Brachiosaury, oblast plná balvanů a přístupová cesta k místní nedostavěné jednokolejce.


0.2 Výskyt Dinosaurů

Tato oblast nenabízí titánským obyvatelům dostatek potravy, takže se zde vyskytuje minimum exemplářů. Prvním dinosaurem, s kterým se zde hráč setká je jurský sauropod Brachiosaurus brancai. Dvojice těchto dinosaurů se prochází v údolíčku, tudíž se hráčí nabízí pohled na ně v celé jejich kráse.Brachiosauři


Dalším druhem dinosaura této oblasti je fiktivní poddruh "Velociraptor antirrhopus nublarensis" v tygřím provedení (Zkratkou též Tygris, pozn. I-N-C). Velociraptoři se zde vyskytují pouze v oblasti poseté balvany a na přístupové cestě k jednokolejce.
Tygří raptor


0.3 Zbraně

Protože je to první level, tak tady máme dostatek docela silných zbraní. Nejhojnější z nich je Desert Eagle. Jednu můžete najít i na staveništi, pokud se Vám podaří zasáhnout bednu na jednom z betonových sloupů. Dále zde můžete najít .357 Magnum (S&W Model 686), brokovnici Franchi Spas 12 a loveckou pušku Browning High-Power Hunting Rifle.Desert Eagle

StřelniceZleva: Franchi Spas 12, Desert Eagle a 2x .357 Magnum (S&W Model 686)Náklaďák
Náklaďák s loveckou puškou Browning High-Power Hunting Rifle


0.4 Hlasové komentáře

Hlavní postava Anne se seznamuje s okolím a uvědomuje si, že to je Site B, ostrov Johna Parkera Hammonda, na kterém se klonovali dinosauři. Naše hrdinka slyší v hlavě hlas zakladatele InGenu Johna Hammonda, protože kdysi dávno četla jeho knihu (s pravděpodobným názvem Jurský čas). V tomto levelu se jí Hammond představuje a podává jí informace o prvních dinosaurech, které na své strastiplné cestě potkává.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 20. května 2010 v 13:04 | Reagovat

Hezké, a pěkný nový design!

2 Eva Eva | Web | 21. května 2010 v 14:24 | Reagovat

Jo fakt krásný design, a moc pěkný článek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama